O NAS

Powstaliśmy w marcu 2018r. jako inicjatywa członków dwóch kół naukowych działających przy Wydziale Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Wrocławskiej - Flow i Płomień. Jesteśmy studentami, dla których idea wzrostu świadomości ekologicznej wraz z pasją do nowych technologii stała się dla nas motorem do stworzenia od podstaw motorówki na energię słoneczną.

Naszym celem jest projektowanie i konstruowanie wyścigowych łodzi zasilanych za pomocą paneli fotowoltaicznych, które będą nie tylko wydajne i szybkie, ale również bezpieczne i przyciągające wzrok swoją konstrukcją. Intensywnie pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które umożliwią nam uzyskanie wysokich not w międzynarodowych konkursach w Holandii, a następnie w Stanach Zjednoczonych.

Widzimy się na zawodach!

ZAŁOŻYCIELE

WIKTORIA LADA

Była Prezes KN Flow. Jak sama mówi, niemożliwe nie istnieje. Studiowała dwa kierunki, przewodziła kołu naukowemu, była członkiem samorządu studenckiego, brała udział w projekcie PWr Emission Project, a potem dodatkowo zdecydowała się zostać koordynatorką główną PWr Solar Boat Team. I to wszystko naraz!

MATEUSZ MACIĄŻKA

Były Prezes SKN Płomień. Jest młodym wizjonerem, który chce pracować (i pracuje) nad projektami realnie wpływającymi na rozwój technologiczny świata. Prowadząc zaawansowane projekty naukowe, jednocześnie był członkiem Rady Wydziału Mechaniczno-Energetycznego oraz znajdował czas na swoje ulubione, niezwiązane z nauką rzeczy.